Biz Kimiz 2009 yılında İstanbul’de kurulan daha öncesinde ATC Bilgisayar olarak sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktaydık. Gelişen alt yapı ve günümüz teknolojisinde daha iyi hizmet sağlayabilmek amaçlı 2012 yılı itibari ile adımızı Web Hizmeti | NETLUN olarak değiştirdik. Bu şekilde artık sadece bilgisayar ortamlarında yaşanan sorunlarınızı değil Yazılım ve İnternet ortamındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Ne Yapıyoruz Web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan, firmanızın marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızda yarar sağlamayı hedefleyen ve memnuniyetiniz için çalışan bir dijital web merkezinin beynidir. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile sizin için paket çözümler üreterek hayata geçirmekte ve her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılım altyapıları ile sizlere alternatifli kesin ve net çözümler sunmak adına çalışmaktadır. Yıllara dayalı tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Paketler

Eticaret Web Hizmeti

Eticaret Web Hizmeti

Online alışverişin hızla büyüdüğü günümüzde işletmelerin düşük maliyetler ile sahip olabilecekleri sanal mağazaları için hazırlamış olduğumuz E-ticaret yazılım altyapısı sayesinde tedarikten teslimata kadar, işletmenizi rakiplerinizden ayırıcı bir çok özellik ile sanal mağazanızı yönetebileceksiniz.

Devamı için

Kurumsal Web Hizmeti

Kurumsal Web Hizmeti

Kurumsal web sitenizi işinizi yönetir gibi yönetebilirsiniz. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıları, güncel duyurularınızla ilgi uyandırarak, hizmetlerinizi anlatarak ya da son projelerinizi yayınlayarak potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.

 

Devamı için

Seo Hizmeti

SEO Hizmeti

Tüm yazılım içeriklerimiz, tasarım aşamasında SEO destekli olarak tasarlanırlar. Ancak Ek SEO destek paketlerimiz ile Web Sitenizi yapılan bazı ek çalışmalarla birlikte arama ağlarında (Google ve diğer arama motorlarında) sizleri ilk sayfalara taşıyoruz…. Hizmetiniz ve marka bilinirliğiniz arama ağlarını kullanan kişilerce bilinecektir…

 

Devamı için

Nedir Netlun - NET – Günümüz çağımızda kullanmış olduğumuz İNTERNET adından, LUN – Genel olarak bir storage ünitesi üzerinde bir yada daha fazla sunucu‘nun kullanımına sunulan disk alanına verilen isim. -in birleşmesi ile adını olarak almıştır…

Neden Biz

2 iş Gününde Teslim

Bizlerden almış olduğunuz paket ve hizmetler 2 iş gününde sizlere bitmiş şekilde teslim edilir. (İçerik paylaşımına göre)

7/24 Destek

7/24 Profesyonel Destek Ekibi miz ile sizlere iş akışı durumuna göre hızlı ve çözüm odaklı yardım sağlamaktayız.

Lisanslı ve Garantili Hizmet

Ekibimiz tarafınca yapılan tüm çalışmalar bir garanti altında yapılmakla beraber alınan tüm hizmetler lisanslı bir şekilde sadece siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ödemede Kolaylık

İster iş öncesi %60 ve iş tesliminde %40 şeklinde ödeme aşaması, ister Kredikartı ‘na 12 taksit ile ödeme yöntemi. Bu aşamada tamamen sizlerin bütçesini düşünerek esnek davranmaktayız. Ya da Kiralık Web Sitesi paketlerimizi deneyebilirsiniz…

Paketlerimiz hakkında detaylar!

Paket içeriklerimizde (Eticaret Web Hizmeti Paketi, Kurumsal Web Hizmeti Paketi ve Kiralık Web Hizmeti Paketi) sadece almış olduğunuz yazılım bedeli ile fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle paketlerimizi alma aşamasınıda fiyat farklılıkları sizin seçmiş olduğunuz özellikler doğrultusunda değişkendir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!…